Rokio

Myslíte si, že by třídní šašek mělo být placené místo?

Třídní šašek se snaži rozesmát třídu, pořád musí mít nové nápady, jak zaujmout a nemá v podstatě žádný respekt, i když je to nepostradatelná role ve třídě. Myslíte si, že by měl dostat nějakou odměnu za svoji snahu?

Odpovědi
MobilManiak

Není ta odměna jejich smích? Ale máte pravdu, díky němu je smích ve třídě veseleji, lepší atmosféra…a jaký plat by měl dostávat? 30 Kč za každý výbuch smíchu?

Kepler

Já myslím, že největší odměnou je mu už sám fakt, že umí rozesmát spoustu lidí. Nějaké hmotné, nebo finanční odměny by vedly jen ke křečovitosti a trapnosti.

led

Niekedy to tak naozaj vyzerá, hlavne ak o tento titul súťažia dvaja. Taký kvalifikovaný šašo dokáže niekedy za sebou utiahnúť celú triedu. Nie vždy ten, čo má najlepšie známky, je naozaj ten „guru“. Dobrý učiteľ to dokáže aj využiť. Ako každý dobrý kráľ počúva aj svojho dvorného šaša, pretože on jediný odvážne, okrem bútľavej vrby, povie pravdu „Kráľ Lavra má oslie uši.“ a ako nevinné dieťa skríkne „Cisár je nahý!“

Drap

Pokud se o to místo ucházíš, dávej pozor aby se pozice nezměnila na třídního debila. Hranice je velmi tenká. Odměny netřeba

StarBerserk

Ano!