Super guy

Myslíte si, že by si v dnešní době USA troufly zaútočit na Vietnam?

Zajímá mě, co by se stalo, kdyby USA dnes znovu zaútočily na Vietnam. Vyhrály by USA, nebo by zase prohrály jako před čtyřiceti lety?

Odpovědi
anonym

V dnešní situaci se mi konflikt ze strany amíků zdá irelevantní.

Butters_xD

K čemu by útočili na Vietnam ? V současné době by to byl úplně zbytečný konflikt. Navíc to nebyla porážka, ale ústup. Američané už nechtěli prolévat krev svých vojáků. Kdyby tam zůstali, tak by válka třeba skončila nerozhodně a vznikl by Jižní a Severní Vietnam(Jako v Korei).

Kryšpín

Velmi těžko i když tam vládne rudoch, ovšem mají minium kolaborantů.