Super guy

Myslíte si že by se mělo zakázat vyrábění a nošení německých(Weh­rmacht, Waffen SS..) maskáčů z druhé světové války?

Nejlepší odpověď
Arne1

A jak poznáš, že jsou německé ? Leda podle nějakých nášivek – a v těch jediných by mohl být problém.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a proč ??? …

Mr. Marek

Hrůzy minulosti totalitních praktik (nacistická, komunistická, fašistická) by měly být zdviženým prstem. Zákaz není řešení. Záleží na kontextu.

Drap

Už se nevyrábí. Současné kopie mají téměř neznatelné úpravy, takže jsou jiné.

Ametyst

Náš život se hemží zákazy a příkazy. Co to jednou nechat na nabídce a poptávce?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.