Marty Koller

Můžete se zamilovat do tanečnice u tyče v baru? Jde to nějak? Prosím? Nebo raději přes seznamku?

Nejlepší odpověď
quentos

Nějak si pleteš pojmy. „Zamilovat se“ (možná bohužel) neznamená automaticky „chodit s někým“. Zamilování přichází samo a neovlivníš ho. Můžeš se zamilovat do osoby, která ti absolutně nesedí, nerozumíte si nebo se ani pořádně neznáte. Anebo do osoby, která nemiluje tebe ani náhodou a třeba ani nemůže, protože je šťastně vdaná (pro příklad nemusím chodit daleko). To neovlivníš.
Přes seznamku se – jak už napovídá to slovo – nezamilovává, ale SEZNAMUJE. Což na rozdíl od zamilování ovlivnit jde. Ty si vybíráš, s kým se chceš seznámit…

Další odpovědi
Mc Merkurion

… samozřejmě že to jde …

Justin1

Bary jsou zavřené, takže momentálně to nejde, jinak asi ano, pokud by ti nevadilo, že na ni kouká spousta jiných chlapů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.