Hlídač

Mohu jít na soud pro razítko na rozsudek na jinou část Prahy, než kde proběhl soud?

Mám rosudek kde nemám razítko mohu jít na soud kde neproběhlo líčení

Odpovědi
Drap

Mohu jít k soudu pro razítko na rosudek jinám než kde proběhl soud .

Špatná anketa. Chybí jiná možnost a dvě uvedené možnosti jsou v podstatě totožné. Klidně můžeš jít k soudu pro razítko, kde soud neproběhl. Problémem je ale to, že ti ho tam zřejmě nikdo nedá.

Pepa25

Mohu jít k soudu pro razítko na rosudek jinám než kde proběhl soud .

Doložku o právní moci na rozsudek nebo usnesení logicky vyznačí NA PŘÍSLUŠNÉM SOUDĚ automaticky, případně na žádost některé ze stran na vytištené rozhodnutí.

Zdroj: https://www.za­konyprolidi.cz/cs/1992-37#p24

cookieclicke

**play snake **Simply outstanding work from you in this regard. I have never anticipated that you would provide anything less than this, and you have in no way let me down in this regard. I have no doubt that you will maintain the high standard of your work.