Válek Petr

Měli by vlekaři vrátit dotace státu z minulých let?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

Nevidím žádný rozumný důvod proč by je měli vracet

allsop

Ano

Nejen vlekaři, všichni by měli vrátit veškeré dotace. Nevidím žádný důvod proč by někdo měl mít nějaké výhody, které jsou z peněz daňových poplatníků.

Kryšpín

Ano

Hlavně aby nemusel vracet spasitel českého národa mnoha voliči milovaný a obdivovaný pan Babiš

Mc Merkurion

… blbá anketa, a ještě blbější dotaz >>> jako proč? aspoň trochu naťuknout by neškodilo …

Dochy

Předpokládám, že Petr naráží na často opakované téma, kdy lékař u nás zadarmo vystuduje a pak jde léčit za vyšší plat na západ. osobně nemám vyhraněný názor, řekl bych že by to chtělo nějaký dobře nastavený kompromis.

Dochy

Dopr… zas neumím číst. Sorry za zbytečný, matoucí a hloupý příspěvek.