zjentek

Máte rádi, když vás někdo pozoruje?

Se pak třeba necítíte tak sami.

A máte taktéž rádi, když to dělá sofistikovaně, nenápadně?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vadí. Čumily jsem nikdy neměla ráda.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Obecně je mi to jedno. Ať mě klidně pozoruje Bůh, já si toho nevšímám…

led

odpočuté:
Ty si na mňa ani raz nepozrel, tak načo sme išli do kina?!

Moja mienka:
V niektorých prípadoch prílišná pozornosť unavuje, predsa len, aj keď to je pre mnohých prekvapujúce aj verejne známy človek chce byť občas neviditeľný neznámy.

Oskarsson

Pokud je to dívka, která se mi líbí, tak mi to nevadí. Pokud by to byl chlap ve středních letech, zeptal bych se ho, jestli něco potřebuje.

elkon

Záleží kdo to je a kde to je.

Rokio

Ano.

Hlavně mi to vadilo, když to byla slečna asistentka na OA.

Nenápadně to nedělala.

da ny

JJ,
nejlepší je to, když na tebe zírá nadřízený. 😛
Třeba nudící se, prudný/á vedoucí, tě sleduje na kameře.
Jestli „makáš nebo se flákáš /s mobilem v ruce), jestli se šťouráš v nose nebo jinde… 😉
Naštěstí je máme jen v čekárně, na chodbách a v ordinacích. Nahrává se, nahlíží, jen do
čekárny. V druhé práci jsou jen u vchodu a na chodbách (sleduje městská policie a jsou ve všech
městských věžových domech.
JINAK mi to vždy bylo lhostejné (jestliněkdo zírá nebo ne).

Tonda Káňa

Rokio: Třeba ses jí líbil a ona ti to chtěla dát najevo? Možná jsi promarnil příležitost. Co by za to takový Savier dal! 😁

Rokio

Tonda: Aha.

zjentek

Elkoň, děláš své drahé striptýzek? Často? A tedy kde všude kde nejradši? 🤷🤷🤷

zjentek

😂 Tondin, NOMINOS!

Ja si toho též moc nevšímám, jestli mě pozoruje bůh a jak přesně (i když možná ale je to hrubka jaxfiňa) 🤷