hard work

Máte pevnou vůli? Pokud ano, zkuste to doložit něčím konkrétním, čeho jste v životě úspěšně docílili. (pro inspiraci)

Nejlepší odpověď
quentos

Mám pevnou vůli

Ano, dokonce mi to bylo několikrát potvrzeno okolím.

  • dopsal jsem po cca 17 letech (s přestávkami) knihu
  • na studiích jsem musel napsat tři bakalářské práce, teprve ta třetí prošla a byla úspěšně obhájena
  • jsem celý život (39 let) sám, přesto jsem se nikdy nevzdal naděje, že někde ještě existuje ta pravá
  • cca 30 let hraju scrabble, z toho 15 let závodně, a za tu dobu jsem se zvládl vypracovat mezi první desítku, na mistrovství republiky skončit několikrát v první desítce (zatím nejlépe čtvrtý) a ještě se pustit do anglické a slovenské verze (v anglické reprezentovat ČR dvakrát na mistrovství světa, ve slovenské se letos poprvé kvalifikovat na mistrovství republiky) – ve všech třech případech to byla dlouhá cesta plná neúnavného tréninku, hořkých porážek, vzteky rozlitého kafe… a nevzdávání.

Další odpovědi
Rokio

Něco mezi pevnou a slabou

Skoro vůbec mi nešlo psát na klávesnici. Trénoval jsem tedy mnohonásobně více než moji spolužáci a díky tomu jsem poté byl ve třídě skoro nejlepší, pokud jde o čistý počet úhozů za minutu.

Moje nejvyšší rychlost za minutu byla na OA 330 úhozů. Za chybu se strhávalo 100 úhozů.

Také jsem dohrál do konce plošinovky Akimbo a Captain Claw. Jsou velmi obtížné. A rovněž jsem dohrál do konce všechny RPG hry Gothic.

Kromě toho jsem měsíc vydržel nebýt aktivní na tomto webu. Slib jsem splnil, i když jsem měl někdy pořádný absťák. Tohle vyžaduje kuráž. Podle mě je to skoro stejně náročné jako pro konzumenta alkoholických nápojů měsíc nepít.

Porkman

Mám pevnou vůli

Po půlroce jsem přestal chodit do baru