zvonisek

Má okurka duši? Salátová nebo nakládaná.

Nejlepší odpověď
annas

Nejen okurka, ale i věci, které člověk vytvořil, mají duši. Je to aura, která vše obklopuje., i když je odlišená od aury lidské či zvířecí.

Citliví lidé tuto auru cítí, když vezmou předmět do ruky., Dokáží pocítit, zda se jim věc líbí, nebo nelíbí.

Růže s projevuje vůní, jiné věci třeba zápachem atd. Jde o jemnohmotný svět. Cítí jej člověk srdcem.

U každého je to jinak, třeba sběratel vnímá předměty jinak – cítáí z ní historii – než běžný jedinec, nebo dokonce člověk, který je jasnovidec.

Nestalo se vám třeba při návštěva zámku, že cítíte atmosféru minulosti? Je to aura, která citlivému člověku připomene atmosfíéru minulosti.

Je poznat, které věci měl v ruce dobrý či zlý člověk. Takže záleží na tom, zda jste okurku pěstovala a ošetřovala s láskou.

Víc v odkazu.

https://www.blog­.eugenika.sk/2020/02/­17/maji-veci-dusi/

Další odpovědi
elkon

Ano a existuje i hustilka na přifouknutí.

zjentek

Zkus na ni zavzdychat, jak zareaguje. (;

zjentek

Pak napiš! Co ona na to..