dust8

Líbí se vám více zdravá agresivita a vyzrálost Babiše, či relativní zkušenosti a kultivovanost Pa­vla?

Nejlepší odpověď
Malvína

Babiše, protože...

Když už z těchto dvou, tak Babiš. Nelze mu upřít dlouhodobá znalost politiky a ekonomie. I když je, kdo je. Pan Pavel leze na ruku Bruselu, a s tím já nesouhlasím.

Další odpovědi
Ametyst

Jiná odpověď...

Pavel má nulové zkušenosti z politiky, a hned drze kandiduje na ten nejvyšší post. Je dobré podívat se na jeho zahraniční sponzory. Něco jako když Šoroš finančně podporoval Havla, a psal a korigoval mu projevy.

Filip84

Jiná odpověď...

Babiš je sociopat Cleckleyova typu (a prima vista), Pavel idealistická guma. Ne, nelíbí se mi ani jeden z těch magorů, opravdu ne. Však, konec konců, kdyby byli alespoň trochu normální, nebudou se montovat do politiky, a do úřadu presidenta už vůbec ne!

Dochy

Pavla, protože...

Po pravdě jsem Pavla nevolil, ale byl v mém užším výběru. Podle mně potřebujeme prezidenta, který se tu naši společnost pokusí uklidnit a sjednotit. Zeman dělal pravý opak. Babiš furt jen brečí jak mu ostatní ubližují.

Teď poslouchám Babišovu řeč. Začal slibně pogratulováním ostatním… A pak zas začel brečet jak on je skvělej a přesto ho nikdo nemá rád. Opravdu tohle u prezidenta nepotřebujeme.

Takže doufám že z těch dvou vyhraje Pavel a doufám, že se pokusí naplnit to, co si od něj slibuju. Možná mi to nevyjde, ale připadá mi nadějnej.

paul1

Pavla, protože...

Je kultivovanější a působí na mne upokojujícím dojmem. Doufám, že se nenechá vyprovokovat při dalších debatách.

quentos

Pavla, protože...

Babiš je tak leda vyzrálej podvodník, který měl být dávno za mřížemi. Jeho kandidatura je vrchol drzosti.

Pepa25

Pavla, protože...

zkušenosti a kultivovanost je samozřejmě lepší než agresivita

da ny

Jiná odpověď...

Co se mi u kandidátů na post prezidenta, líbí x nelíbí, je podružné.
Co je pro mne/národ prospěšné, je s touto vládou nereálné.
Těch kultivovaných, co to mysleli „upřímně“, už v této zemi nadělalo paseku dost.

Kultivovanost může být prima věc. Může být také „otravnou“ a nebezpečnou, zhoubnou. 😉
Příkladem nám může být (brzká) hrozba KULTIVOVANÉHO MASA. Současné konvenční chovy nebudou v budoucnu schopny pokrýt poptávku a potřebu.
Umělé maso, umělá tvář, umělé kydy (kecy v kleci) ´- nebezpečná faleš. Jed.
I český národ je třeba nadále zpracovávat k „jejich“ obrazu.
Co je „lepší“? Jed nebo gauner, jednající v rámci zákonů této země? 😉

Politika je svinstvo: https://sites­.google.com/si­te/novamisantro­povacitarna/ha­sek-svejk

Arne1

Jiná odpověď...

Zdravá agresivita? Spíše agresivní hulvátismus.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.