zjentek

Když existuje třeba pakomár, proč neexistuje i taková paštika?

Nevidím důvod, proč by nemohla existovat nějaká ta paštika.

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/482032-ruske-mesto-zaplavil-masivni-roj-pakomaru.html

Nejlepší odpověď
Edison

Bo prostě neexistuje (nikdo ji zatím nenašel). Ale existuje paryba (žralok), parejnok… a jistě i další.

Další odpovědi
Kepler

Ale existuje, jenže neumí plavat, takže si ji mažeme na chleba. To máš jako hýl a pahýl. Pahýl zase neumí zpívat, tak nám může zbýt z ruky.

annas

Zkuste navrhnout či vyrobit, třeba se váš nápad ujme. Takže by to byla pahpaštika, ve významu nelibosti.

Možná přímo paštiku z pakomára, mohla by se jmenovat prachpaštika. ve významu prachmizerná, prachbídná atd.

Nebo by to byla paštika, tedy ta, který by měla nějako pachuť, nebo to bl paběrtek…

quentos

To je starý…