Bruneta

Kde nyní žije Johnny Depp?

Ahoj, zajímá mě, kde nyní žije Johnny Depp. Všude se píší staré zprávy, že žije s manželkou Vanessou ve Francii, jenže s ní už není, tak by mě zajímalo, kde teď žije. Prosím o odpovědi

Odpovědi
Ametyst

V Los Angeles, tam má 5 domů na Hollywood Hill, dále vlastní soukromý ostrov na Bahamách, a koňskou farmu v Kentucky.

quentos

Vzhledem k tomu, že v původním příspěvku nebylo jediné interpunkční znaménko, předpokládám, že to celý přečteš na jeden nádech. To bych teda chtěl slyšet, prosím o odkaz na nahrávku.

Ametyst

Klíčová slova: Where does Johnny Depp live?