Marty Koller

Jsou tohle vhodná povolání pro rodinu?

Matka prostitutka
Holka striptérka
Ségra playboy holka
Sestřenice barmanka v bordelu.

Jaký by to byl pocit žít takový život? Nemluvím o sobě.

Odpovědi
_Bůh_

Hlavně když odvádí daně.

Kazatel

Máš asi dost krátkou paměť, ne?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-na-me-videt-ze-jsem-synem-prostitutky

anonym

Ježíš sorry, já ti dal zas omylem hvězdičku. Sorry, nejsem nejstřízlivější dnes a ujíždí mi palec.

cappuccino

Znala jsem jednu rodinu, ktera mela v jedne prazske vile nevestinec. Ten par pochazel z vesnice, z celkem chudych pomeru a snazili se co nejrychleji vydelat. To se jim podarilo, kdyz zdedili vilu. Meli dve nadherne deti, ktere se ale casto potulovaly po vsi samy, spaly v nevytopenem dome na matraci a dokonce pily vodu z potoka. Detem bylo asi 4 a 2 roky. My jsme jim obcas davali najist nebo napit a vecer je honili od taboraku do postele. K nasemu taboraku se chodily pravidelne najist. Kdyz jsme se zeptali, kde jsou rodice, tak rekly ze v Praze, tata jel kasirovat penize a mama dela dohled. Ty deti mam dodnes pred ocima, jak vymalovane. Ale pokazde jsem mela v ocich slzy. Co se takove deti v zivote nauci?

Správce Ohně

Nejhorší je, že tě nutěj spát s chlapama, i když ti to není příjemný. Vím, že tě to moc nepovzbudí, ale příběhy o Martyho prdeli jsou legendární.

Marty Koller

Kazatel: ale jen toto, to ostatní ne