dust8

Jsou mokří bandité z filmu Sám doma inspirováni skutečnými zloději?

Nejlepší odpověď
annas

"Skutečný gang „mokrých banditů“ přepadl dům a poté jej zaplavil – stejně jako v Sám doma.

Policie v Manchesteru se pokouší vypátrat zloděje, kteří se vloupali do domu v Ramsbottomu ve Velkém Manchesteru.

Po vloupání způsobili škodu za více než 100 000 liber, ukradli majetek za 3 000 liber a poté „zapnuli všechny kohoutky a zablokovali zástrčky“.

Připomíná to velmi oblíbenou komedii Macaulaye Culkina, ve které lupiči Harry a Marv terorizovali listnaté chicagské předměstí tím, že zablokovali umyvadla obětí a nechali běžet kohoutky. atd. "

Více v odkazu

https://www.mi­rror.co.uk/new­s/uk-news/real-life-wet-bandits-gang-10388914

Skuteřná událost je z roku 2017, takže spíš je to naopak.

Chybí popis pachatelů, prpto se policie obrací na občany, zda si všimli někoho či něčeho podezřelého. v na Victoria Street

Další odpovědi
Postmaster

Pitomců je v USA opravdu hodně takže je to možné

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.