Lgee

Jsou hezké jen holky pod 165 cm?

Žádná jiná se mně nikdy nelíbila.

Nejlepší odpověď
quentos

Jak z toho, co se líbí tobě, můžeš vyvozovat obecné závěry?
Ale ty beztak jen blbě trollíš. Už ti ten účet jednou deaktivovali, a ty si stejně nedáš pokoj.

Další odpovědi
JežíšKristus

Nikoliv. Slečny pod 170 cm se mohou vrátit do školky. Modelky mají 175–180 cm, tudíž toliko k představě společnosti o tom, co je hezké.

elkon

Hloupost.

Dochy

Ne. Jde jen o Tvé osobní preference. Jiní lidé mají jiné. Mně se ani moc nezamlouvá Mona Lisa, ale kvůli tomu nebudu tvrdit že je to brak.

Malvína

Čím menší vzrůst, tím blíž k peklu. Jednoduché to s ní nebude.
Krása není o výšce. Máš jen své vlastní preference.

zjentek

Malý bobík je většinou taky hodný a poslušný, čili HEZKÝ! (; D; D;

Rokio

Mně se líbí holky s průměrnou výškou.

Proti gustu žádný dišputát. Někomu se klidně mohou líbit holky s výškou pod 160 cm.

Arne1

Pod 170 nebrat. Když ji k sobě přitisknu, tak chci cítit její prsa jinde než pod břichem.

aliendrone

Hmm. A nejsi náhodou z těch, kteří když si plivnou pod nohy a pak se na to postaví, tak vidí zpříma do očí jezevčíkovi? ;) :D :D

Lgee

Ale Miska asi není moc vhodná pro život.

Lgee

Ježíš Kristus – takže je lepší 175 cm žena (průměrného vzhledu) než 160 cm extrémně nadprůměrného?

JežíšKristus

Lgee: Určitě. Mít vedle sebe 160 cm ženu, tak si přijdu jak pedofil. Normální ženská má 170 aspoň, já vždy chodil s ženskýma nad 173 (to je jen moje osobní hranice). Ať si každý chodí s kým chce, ale ono to má nějaký důvod, proč žádná Misska nemá 160 cm.