Dane!

Jsou bankomaty uvnitř poboček Fio stále nonstop dostupné?

Dříve byly tyto vkladomaty pomlčka bankomaty uvnitř Fio banky nonstop otevřené, ale teď pokaždé když jsem tam chtěl jít, dveře byly zamčené. Asi poslední dva tři týdny jsem se tam snažil tak čtyřikrát dostat a nešlo to, sice to bylo večer, ale to by nemělo vadit. Jindy jsem totiž neměl čas.
Nikde žádné upozornění ani ohlášení změn, hledal jsem i na internetu nějaké novinky o změně přístupu, ale nenašel jsem.

Odpovědi
Dvorní šašek

Není to tím, že pobočky bank nejsou nonstop otevřené? Nebo snad znáte podniky, obchody nonstop otevřené kromě čerpacích stanic? Pokud vím, tak bankomaty jsou nonstop dostupné ve venkovních prostorách.

Pepa25

Ano, jsou. Otevření je na přiložení karty.

Jofko8

Na některých místech je někde poblíž dveří čtečka karet, do které vložíte kartu a dveře se otevřou. Jako ochrana proti zlodějům

Dane!

Dvorní šašek
dřív jsem tam chodil běžně. Vnitřní prostory banky jsou zavřené a mají otevírací dobu, to je jasné. Ale bankomat-vkladomat je v takové vstupní místnosti před pobočkou a ta byla vždy otevřená 24h denně. A na stránkách je stále uvedeno „nonstop”.

Dochy

Tak se zeptej na pobočce jak to s tím NONSTOP mysleli. Předpokládám, že to je záležitost pobočky, nikoli systémová celé banky. Možná jim tam přišel někdo novej aktivní, nebo měli v nedávné době nějaké negativní zkušenosti,

Dane!

Nemám čas tam přes týden chodit během dne. Práce. A taky je to v jiném městě, kam musím dojíždět.
Není to záležitost pobočky, všude kde mají vkladomaty u pobočky mají nonstop přítup, odkaz https://m.fio­.cz/cs/pobocky-bankomaty# Když to vezmeš od spodu tak na většině míst, kde je napsáno „(bankomat i vkladomat)“ je zároveň řečeno, že je to přístupné „nonstop“.

Dochy

A proč tam musíš chodit? Telefon také nemáš? A jak píše Pepa – vstup na kartu je také dos pravděpodobný. Před časem to bývalo dost obvyklé u různých společností, ale většina už tenhle přístup opustila (alespoň tam, kam jsem chodíval já)

Pepa25

Všechny nonstop jsou skutečně nonstop. Viz výše – je potřeba si otevřít kartou.