Mekel

Je to víc než kamarádské?

Ahoj, když kluk holce na novou profilovku napíše do zprávy, že má super profilovku a moc jí to sluší a přidá k tomu emotikonu andílka, andílka a ještě smajlíka s hvězdičkami je do ní zamilovaný, nebo je to jen čistě kamarádsky?

Nejlepší odpověď
Malvína

Jak to máme vědět? Vy dneska řešíte jen smajlíky. Co komunikovat face2face?

Další odpovědi
elkon

Bez těch vašich profilovek a dalších hloupostí jste úplně vedle. Už se ani neumíte dorozumívat jako normální lidi. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se v budoucnu lidi rozmnožovali rozesíláním sperma v konzervě.

RyuzakiKate

Neřeš to a poděkuj, nebo ještě lépe, za to přidej něco jako: „Já vím, že mi to sluší!“ Ověřeno, většina chlapů se tomu zasměje a ještě stoupneš v očích ;)
Jinak mimo internet, já se s kamarády často i objímám, někdy padne i přátelská pusa (třeba po dlouhé době), záleží, jak to mají nastavené ostatní, takže fakt nelze posoudit… Na mobilu si každej může naklapat, co chce…

zjentek

A tady v praxi vidíš, jak snadná je manipulace a že neexistují žádní speciální manipulátoři, ale naopak může být manipulátorem každý, kdo jen umí mluvit a psát.

Teď už záleží jen a jen na něm, kam až to s tebou bude chtít dotáhnout. Good luck. (;

autacek

Těžko říct, pokud je to o 30 let starší její učitel, měl bych se na pozoru.

nyjono

Jsou to prostě sympatie.
Jestli je něco víc nebo míň se ukáže při dalších akcích.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.