Marty Koller

Je pravda, že se můžu napravit a nepodávat nesmyslné otázky? Není to se mnou ještě tak zlé?

Nejlepší odpověď
annas

Je dobře, že jste si uvědomil, že vaše otázky jsou často nepřesně formulované, někdy až obtěžující a svědčí o manupulaci.

Pokud jsem na Vaši otázku reagovala, vždy jsem vás na to upozornila. Moje připomínky jste nebral, i když jsem radila z pohledu své professe,. . Nad každou slušnou a podnětnou připomínkou, i když se vám nelíbí. je dobré se zamyslet, . Je v pořádku, , že s chcete na svými otázkami víc přemýšlet. K tomu ale patří i znalost pravopisu. Přečtěte si otázku nahlas, uvidíte, zda se zlepšíte. Máte další šanci.

Otázky poskytují našemu mozku výzvu. Už v dětství jsme zjistili, že na každou otázku existuje odpověď. A pokud se podíváme na jakýkoli dobrý nápad nebo produkt, dokážeme za ním tu správnou otázku najít. Je třeba přemýšlet.

Něco si přečtěte t v odkazu

https://www.wi­kihow.cz/Jak-kl%C3%A1st-otev%C5%99en%C3%A9-ot%C3%A1zky
Kladení otázek je jedním ze základních postupů sloužících k získání informací. Stejně jako u jiných dovedností se to ale musí umět. Kladení otevřených otázek je skvělý způsob, jak druhé vtáhnout do konverzace. Pokud budete znát rozdíl mezi otevřenými a uzavřenými otázkami, může vám to pomoci jak v pracovním prostředí, tak v mnoha společenských situacích.,k tedy i zda na Odpovědích.

Další odpovědi
JežíšKristus

Okamžitě zabanovat

quentos

Ne. Vzhledem k tomu, že ses požád ještě nenaučil čárku před „že“ (a ani jinde, přestože ti to neustále opravujeme), seš nepoučitelnej a pomůže už jedině ban.

Marty Koller

Vy jste hovada

Marty Koller

Ježíš Kristus tebe bych zabanoval za ty tvoje trollingy