zvonisek

Je důležité nosit roušku i v přírodě, v lese?

Bez lidí, pokud se v rousce někdo dusí, ale že zdravotních důvodů musí chodit co nejvíce?

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud vím, tak v současnosti není nutné nosit roušku pokud nejsi ve společnosti dalších lidí nesdílejících společnou domácnost. Pokud si sama běžíš v lese tak jseš OK. Pokud se blížíš k jiné skupině, asi by sis ji měla nasadit. Nejsem si jist co na nás vymýšlí vláda nyní.

Další odpovědi
Ametyst

Ještě že nemáme moře: filtrovat blahodárný mořský vzduch přes roušku by byl zločin.

Drap

Neni to důležité, je to nesmyslné. Nikdo ani nic takového nenařizuje

Arne1

Pokud nechceš nakazit zviřátka, tak si tu roušku vem !

Jiří Bohumil

Je to nesmysl. Spíše to může škodit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.