Super guy

Jaký máte názor na to, když civilista nosí maskáčovou uniformu?

Nejlepší odpověď
marci1

Nooo, připadá mi to jako bych šla do lesa v koktejlkách! 🙂
Ale třeba taková sexy vojanda v „maskáčkách“:
http://www.pta­koviny-ipak.cz/maskacova-sexy-vojanda-detail

Další odpovědi
elkon

Ať si nosí co chce, třeba je to čundrák. Vysloužilé uniformy se běžně používají. Já bych to ale nenosil. Mě takový člověk většinou připadá jako somrák.

Drap

Je to každého věc. Může však nosit pouze uniformy neúplné, pozměněné, nebo nepoužívané. Popřípadě uniformy zaniklých armád Jinak nošením aktuální uniformy jakékoli složky porušuje zákon. Zřejmě se takový oděv nehodí do společnosti, ale jinak proč ne? V jistých situacích to může mít i jisté výhody.

Hlada

A co má být na tom zvláštního? Já třeba používám maskáčové triko, kalhoty a batoh běžně na hledání kešek aniž bych tím něco sledoval. Je to docela praktické. Člověk není nápadný na místech, kam se nedoporučuje lézt.

da ny

Je to jeho věc, ať již z nutnosti, recese, obliby, pohodlnosti atd., atp.
Ve volném čase, doma, na cestě do a ze zaměstnání, na nákup, do přírody….
Je to jen jeho věc. Mně do toho nic není a není třeba zaujímat nějaký názor.
Do divadla si patrně oblékne něco jiného :)

nyjono

Vidím to podobně, jako Marci 1.
Když je vidím v Globusu, napadne mě, že to vypadá, jako by šli na manévry.

aliendrone

Záleží KAM se vypraví. Na rautu se maskáče vyjímají FAKT blbě.
Jinak armádní maskáče (podobně jako monterky) jsou VELMI praktické a bytelné oblečení, to je jejich velké PLUS. Co ale nechápu jsou takové ty nanicovaté „módní hadříky“ z butiků s military vzorem, co jsou občas vidět ke koupi. To bych na sebe nevzal, leda by to nešlo jinak. :)

Emefej

Názor nemám, ať si každý nosí, co je mu libo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Hlada>>> V zalidněných oblastech jsou ještě lepší MONTERKY! V nich jsi doslova NEVIDITELNÝ (vrátnice apod.), další stupeň maskování je už jen „Predator cloak mode“. Nesmí být ale moc „zadělané“, toho si lidé všimnou. ;) :D :D