Super guy

Jaký máte názor na Romana Prymulu?

Nejlepší odpověď
Marty Koller

Největší pitomec ve vládě upřímně, ostatním rozkazuje a sám nic nedodržuje

Další odpovědi
Drap

Proč bych měl mít na něj nějaký speciální názor? Neznám ho, nikdy jsem se s ním nesetkal a v armádě jsem pod ním nesloužil.

anonym

Není to žádný hlupák jak by se mohlo zdát.Jeho jednání je chladný kalkul o několik tahů předem promyšlený.Jako hráč hrající šachy.

elkon

Názor nemám, nezajímá mě. Vím jen, že je to odborník v oboru.

JežíšKristus

Ve vládě nic nepředvedl, jenom tam furt rval svoje obchody. On vydělal, pro lidi neudělal nic. Politik na dvě věci.

CTTON

Největší borec na světě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Demonstranti v Praze měli pravdu to co říkali si myslí všichni, nebudu žít v této zemi odstěhuji se do jiné

Marty Koller

Kvůli hnutí Ano děti nesportují a ani si nemůžeme do Obi koupit vrtačku tak jako co to je !

Marty Koller

Prostě Češi

elkon

Marty Koller, napřed si ujasni, co je to vláda. Když nevíš o co jde tak si to nech.

Marty Koller

Elkon zatraceně já vím co je vláda ! A to jaká ta naše vláda je ví každej, já tuhle stranu nikdy nevolil a ani nebudu

elkon

Kdybys to věděl, tak nebudeš kecat, že je Prymula ve vládě, patlale. Nevíš která bije a děláš machra.

Marty Koller

Prostě Češi

Marty Koller

Když je to pravda vědi to všichni

Marty Koller

Strana SPD je lepší