jarekroupa90

Jakou účinnost proti SARS-CoV-2 by vykazovala vakcína, která by u očkovaných fungovala jen díky placebo efektu???

Chápejte, když očkovaný díky autosugesci věří tomu, že je účinně chráněn, tak toto očekávaní pacienta uklidní a navíc může i způsobit reálné zlepšení zdravotního stavu při setkání organismu s virem neboť vědomí, že je přece vakcinován a chráněn proti těžkému průběhu onemocnění má samozřejmě jistou odezvu i ve fyziologii organismu.

Odpovědi
Lgee

46,7%

Ametyst

Mnoha studiemi je vědecky dokázáno, že placebo funguje u 1/3 lidí. Takže 33%, což je velmi slušný výsledek.

zjentek

Naprosto stejnou, jako kterákoliv jiná doposud existující vakcína proti kovidovi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.