CTTON

Jako bych se skrabl do oka?

Na pravém oku cítím takové slabé škrábnutí, ale neskrabl sem se včera to začalo okolo 18hod (takže to nemůže být že bych se skrabl ve spánku.) Jinak sem se nijak neskrabal, nehty skoro stejně nemám protože si je okusuju, Čím to tedy může být? Dá se s tím vůbec něco dělat nebo mě to tak bude už navždy, i když to není bolestné.

Odpovědi
Drap

Nikdo neumí vyšetřovat po netu. Můžeš zkusit nějakou oční vodu, v lekarně ti doporučí, nebo navštívit lékaře.

Kelt

Mohla ti spadnout řasa do oka. nebo něco jiného. Dojdi do lékárny, kup si oční vaničku a oční vodu a proplachuj si oči. Nebo navštiv očního lékaře.