zjentek

Ostatní

Jsem přesvědčen, že kovid je od jeho výskytu mezi lidmi až dosud stále stejný, dnes jako i před rokem a dříve, se stále stejným účinkem na člověka a že tomu tak zůstane i v budoucnu. Média rozhodnou, zda na něho budeme umírat, nebo nebudeme. Buď budeme dělat rozruch jako kdysi, tzn. znovu umírat s kovidem, anebo budeme zticha tak jako dnes a to znamená absenci smrti s kovidem. Smrti se přidělí její původní příčina, dovětek „s kovidem“ nebude považován za moderní, cool a především výnosný.
Celou budoucnost si píšeme sami kratičké momenty před ní. -zjentek

dubraro

Ostatní

Moje predikce záleží na stavu války na Ukrajině. Pokud do podzimu skončí s nějakým přijatelným výsledkem, bude kovid zase řádit, přijdou lockdowny, karantény, náhubky… Pokud se bude stále intenzivně válčit, o kovidu nikdo ani neuslyší.

Ametyst

Očekávám, že další varianty budou již méně nebezpečné

Je úplně normální, že viry slábnou, jak se snaží rychle mutovat, ale už nemají tu sílu. Ovšem paraziti, co na covidu vydělali miliony, nechtějí, aby skončil. Líbí se jim rejžovat prachy na lidském strachu a bezmoci. Masmedia tomu samozřejmě sekundují. Nevěřím, že lidi procitnou: zase budou vládě, která je nenávidí, zobat z ruky.

tominko

@zjentek Po tvé odpovědi dávám evoluci palec nahoru cytomegaloviru :)

zjentek

Pepan to můžeš být jedině ty, jinak to nejde.

Pepa25

Zase se nám tu rojí trollové .. a to není ani úplněk.