dust8

Jaká je vaše „pravá“ tvář?

Nejlepší odpověď
zjentek

Po napadení Ukrajinci před lety v Praze si to už vlastně ani nepamatuji. Na hlavě patku, tak jsem raději shodil knír, aby mně nenaložili ještě i všudypřítomní cigáni. Ostrava!!! 🐔

Další odpovědi
Rocker

To nechtěj vědět 😄

aliendrone

V zásadě je TÉMĚŘ zrcadlově obráceným obratem „levé“ tváře. ;) :)

quentos

Taková, jakou ukazuju. Nemám potřebu se přetvařovat, a to ani tehdy, když to okolí „bolí“.