zjentek

Jak zde, sakra, zakázat vyskakovací okna s reklamou?

WTF za bullshit? To už snad VŠUDE zrušili, JEN TADY to musí být TRENDY novinka!

(Kategorie ostatní, NE ZÁBAVA!)

Nejlepší odpověď
Kepler

Včera tady o tom byla řeč: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sve-vas-reklama-ktera-opakovane-zakryva-odpovedi-cz
Perfektně mi zafungoval adblock z odkazu aliendrona – viz diskuze. Zřejmě není adblock jako adblock.

Další odpovědi
aliendrone

Doporučuji VYHNOUT SE napodobeninám origo AdBlocku! Quentosem doporučený paskvil AdBlocPlus je humus – viz diskuze v odkazu z Keplerovy odpovědi.

Pro ty konzervativnější (kteří nad tím zatím jen přemýšlí) ještě uvedu – díky blokacím urychlíte načítání stránek (a to někdy o DOST) a venkoncem i úspora dat může být pro některé uživatele s mobilním připojením HODNĚ zajímavá.

Pochopitelně nečekejte, že ÚPLNĚ VŠECHNO rozpozná a zablokuje, nicméně na takových zásadních webech, jako např. Youtube už defaultně vyfiltruje videoreklamu (takže nemusíte čekat na možnost „přeskočit reklamu“). Navíc je tu dobrá (a především pro IT trdla strašně jednoduchá) možnost vybrat si prvky k blokování – tedy vytvořit si pro daný web vlastní filtr!

Chápejte – je to prostě boj, AdBlock s něčím příjde, vývojáři webů/reklam vyrobí protioatření, následně jim do něj AdBlock opět hodí francouzák atd. atd. – pořád dokolečka. Nicméně je to ZDARMA! (Což mi připomíná >>> podpořte vývojáře, jestli můžete – bojují za nás a mají (prozatím) moc dobré VÝSLEDKY!!!)

quentos

Nainstalovat do prohlížeče doplněk AdBlockPlus.

Roman71

Nechci dělat reklamu, ale mně se osvědčil uBlock Origin.
Není tak systémově náročný jako AdBlock a funguje naprosto spolehlivě. Na Odpovedi.cz, ani kdekoliv jinde, se mi žádné reklamy nezobrazují 🙂

Mc Merkurion

… se divim, že v dnešní době může ještě někoho votravovat reklama … dyť je na to fůra blokátorů, já sám jich mám tolik, že když chci vidět něco, kde mi to píše „máte zapnutý blokování reklam, toto video nejde přehrát“ musím si odkaz zkopírovat do jinýho prohlížeče (specielně na toto bez blokátorů), jelikož než bych je všechny vypnul, zapomněl bych, na co sem chtěl vlastně čumět …