12kolemjdouc

Jak zabranit tomu aby si na prestupkove komisi nevytvorili proti vam falesny dukaz

Nejlepší odpověď
da ny

Nijak. A je to to poslední, co by mne napadlo :)
Proč by se někdo, na úřadech, kvůli Vám unavoval falešnými důkazy?
Na Vás bude, jak si např. ve sporu obhájíte svůj čin. U dopravního přestupku je to jasná, hotová věc (foto aj.).
„…kdykoli a za nejrůznější delikty. Asi nejčastějším přečinem jsou nejrůznější dopravní přestupky, které člověk spáchá. Mnohdy stačí pouhá nepozornost a vše se již musí řešit touto institucializovanou formou. Jinak ale komise také řeší přestupky proti občanskému soužití a mnohé další záležitosti. Pokud se i vám stane, že budete muset před přestupkovou komisi, rozhodně nezoufejte a raději si přečtěte, jak vlastně taková přestupková komise probíhá a jakým způsobem byste u ní měli vystupovat. Získáte tak alespoň malou jistotu v té podobě, že budete vědět, na čem jste.“
https://www.sku­dlime.cz/jak-probiha-prestupkova-komise/
https://busines­scenter.podni­katel.cz/pravo/za­kony/prestupky/

Další odpovědi
terry

Proč by to kdo dělal?
Falešné důkazy stojí za to vytvářet, když o něco jde.
Nemá smysl vkládat energii do bezvýznamné akce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Dovolím si nesouhlasit. Jen mne napadlo, že by ten falešný důkaz mohl vyrobit, třeba druhý účastník přestupku (autonehody, rvačky atd) Ten by měl motiv to zvrátit ve svůj prospěch, aby nebyl potrestán on a třeba kdyby tam šlo o náhradu škody. tam by se to mohlo stát.