Lukynxd

Jak to mám řešit?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti nebo nějaké smysluplné nápady na řešení. Před měsícem a půl jsem byl na artroskopii kolene, protože mě bolelo zepředu a že vnitřní strany. Nemohl jsem udělat ani dřep. Každopádně na operaci našel něco s meniskem, a to opravil. Pouze nějaká drobnost. Ale nenašel nic zepředu toho kolena. Po operaci jsem chodil na fyzioterapii a pak konec. Každopádně pořád nemůžu udělat dřep a pořád to bolí. Ale říkal, že je v koleni vše ok. Nevíte?

Nejlepší odpověď
Lucyfer

Psychosomatika… Pátrejte po duchovních příčinách. Myslím, že kolena jsou o pokoře… ale chce to vzít víc do hloubky. Záleží i zda je to levá nebo pravá strana.

Opravdu to často sedí… a spoustě lidem pomáhá se komplexněji uzdravit.

Další odpovědi
Drap

Navštiv jiného lékaře. Po netu doposud nedokáže vyšetřit ani koleno a ani nic jiného.

elkon

Po operaci menisku už jsem nikdy neměl nohu jako dřív.

Lukynxd

Já jsem ale s tím meniskem měl pouze drobnost, takže žádné trvalé následky naštěstí nemám

annas

Podle čínské medicíny kolena souvisejí s oslabenými ledvinami. osobně vzkoušené.

Ledviny nejsou o pokoře – není to správný český tvar, ale otrocký překlad z angličtiny.