autacek

Jak strávíte dnešní den?

Nejlepší odpověď
Malvína

V práci, odpoledne na sluníčko s knihou a drinkem. Dnes to vidím na Piña Coladu. 🙂 Večer pozalívat zahrádku a usínat s blaženým pocitem, že mi začíná dovča.

Další odpovědi
aliendrone

Myslím, že dnešní den DOBŘE strávím, pokud mě někdo/něco neotráví. ;) :D :D

Kelt

Dnes mám volno, ale čekám domluveného malíře. Pak je třeba nakoupit nějaké zásoby a něco přestěhovat. Možná půjdu v rámci tréninku na hřiště, udělám pár jazyků, něco pojím.

Ametyst

Dnes se budu bavit zastřihováním živého plotu. Mechanizaci na to mám a výsledek je vidět, to mám ráda: to není jako uvařit chutný oběd, a za chvíli je zapomenut. 🙂

Školníšprtka

Ve škole a odpoledne učením na písemku :).

Emefej

Právě (8:40) jsem se probudil, teď jdu vykonat nezbytné ranní úkony a potom se uvidí…

zjentek

Je teprve 10.40, ještě VŮBEC NEVÍM! (; ((;

paul1

Kosením a sušením sena, konečně ja na to dobré počasí.

led

Ako živý človek, dnes nemám v pláne navštíviť záhrobie.

quentos

Překladem a hraním scrabblu, večer si hodím procházku (až nebude ten hroznej hic).

Rocker

Ráno jsem byl v práci,odpoledne s pejskama na zahrádce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

klapalfr

Příspěvek smazán administrátorem.