Lukáš 293 01

Jak registrovat dron do systému?

Dobrý den potřeboval bych poradit s registrací dronu do systému. Gdyš jsem před 3 dny koukal na web https://dron.caa.cz tak registrace byla klasicky přes formulář. Když jsem tam pak šel po těch třech dnech aby jsem se teda registroval Tak se ten web změnil. A místo registrace přes formulář tam byly nabídky jako například mobilní klíč.., eobčanka, moje ID. Atd. Problém je v tom že jsem o těhle těch volbách nikdy neslyšel a moje rodina nic takového nemá. Proto bych potřeboval jestli někdo neví jak to udělat jinak než přes tyto volby nebo na co jsou a jak se přez ně registrovat. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
JežíšKristus

Já lítám DJi Mavic bez registrace a lítá i po novém roce bez problémů
Takže registrovat úplně není potřeba

elkon

Tady máš všechno, co potřebuješ. https://dron.ca­a.cz/. Ale napřed se nauč česky, ať si tam neuděláš ostudu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lukáš 293 01

Ten web znám, ale problém je s registrací. Bohužel kvůli nedostatku času píšu hlasem. je možné že jsem nějaké chyby přehlédl.