Lgee

Jak může být Penny Market mezinárodní firma?

Na stránkách se píše, že Penny Market je mezinárodní firm,a ale pokud působí sotva v 10–20 zemích, jak může být celosvětovou firmou?

Nejlepší odpověď
Arne1

Mezinárodní neznamená celosvětový. Mezinárodní bude, i když bude působit jen v Česko-Slovensku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Arne – ale když si dá člověk synonyma slova mezinárodní tak tam je „celosvětový“.

quentos

Synonymum je však slovo podobného významu, nikoli stejného. 100% synonym je málo.

PepasAvalonu

Pak je to špatně. Kdyžtak „světový“ a to se nerovná CELOsvětový.

PepasAvalonu

Sry, ale neznáš ani základní pojmy. Fakt nevíš, co je mezinárodní…? :D

Lgee

Vím, jen je to i v anglické verzi když si člověk napíše synonym international tak tam je worldwide apod.

da ny

K mnoha Vašim otázkám :
Opravdu cgybí základní znalosti, informace.. Někdy je třeba hodně ztapojit i tzv.
zdravý selský rozum (i nad veškeré dosažené vzdělání).