Rokio

Jak moc o náhodě je stolní hra Dostihy a sázky?

Jedná se o hru, kde náhoda hraje velkou roli, nebo zde hraje určitý díl i um a ostatní faktory?

Nejlepší odpověď
Edison

Všechno hraje roli… Náhoda je prezentována hrací kostkou a zamíchanými kartami, um pak schopností odhadnout vývoj hry a správně nakupovat, prodávat a sázet.

Další odpovědi
aliendrone

A když máš blbé spoluhráče, se kterými se dá výhodně kšeftovat, to se hraje jedna báseň i navzdory kostce! ;) :D :D

quentos

Vzhledem k tomu, že jsem v ní vždycky prohrával, tak asi ne moc velkou…

Michálek1245

Určitě zde hraje roli taktika a strategie. Těch může být i několik a samozřejmě záleží na tom, jaké kroky dělají vaši spoluhráči. Ale do jisté míry tam ta náhoda hraje roli taky. Přeci jenom je to pořád kostka. :) My jsme si kdysi Dostihy a sázky ještě vylepšili o další doplňky. Kupovali jsme si třeba jezdecké závodní košile a prostě celkově vybavení. Když měl trenér stopky, tak se platilo za vstup na něj více a tak dále. :)