vall69

Jak dlouho trvá návštěva u psychologa?

Chci se zeptat, jestli někdo byl už u psychologa (já tam jdu kvůli svojí váze), jak dlouho to bude trvat a na co se mám připravit.

Nejlepší odpověď
marci1

Terapie většinou trvá padesát až padesát pět minut.
Psycholog ti pomůže emočně a psychicky. Nemůže předepsat žádné léky, nijak tě vyšetřit, ani nikam poslat. Můžeš si s ním otevřeně promluvit a svěřit se se svými pocity či starostmi. 🙂

Zdroj: http://www.atlas­nemoci.cz/ostat­ni-nemoci/navsteva-psychologa-a-vse-kolem-ni/

Další odpovědi
Drap

U každého jinak dlouho. Na co se připravit? Asi se bude ptát na to, jak se stravuješ. A třeba taky na spoustu jiných věcí. Neni se třeba připravovat.

Tw!st

Já jsem tam byl nucen jít párkrát v deváté třídě, ne kvůli váze, ale protože jsem pravidelně nadával učitelům, že jsou vypatlaní oslové a ničeho v životě nedosáhnou… šel jsem tam tehdy s matkou, čekali jsme asi 40 minut v čekárně, napřed si pozvala na půl hodiny mě, pak zas mámu. Nic jsem se tam nepřiučil, jen jsem s ní mluvil a ona si všechno psala jen do počítače. Nemusíš se ničeho bát, o nic nejde.

kelley

Záleží na tom, jestli jdeš jen do psychologické poradny, pak je to jako u doktora – různé, podle potřeby. A pokud je to pravidelná terapie, viz jak píše Marci1.