Jak byste reagovali, pokud by se během vašeho letu udělalo pilotovi špatně a řízení převzal kolega Ramp Mc Kvák?

Jak byste zareagovali, pokud byste během letu v letadlu dostali hlášení, že se pilotovi udělalo špatně… více v popisu

a že řízení bylo předáno kolegovi Rampovi McKvákovi?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já bych si intenzivně přál, aby se mu zase udělalo dobře.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Reagoval bych tak, že bych oslovil palubní personál, aby mi umožnil vstoupit do pilotní kabiny a následně bych vyhlásil stav nouze a přistál na nejbližším letišti.

led

To by sa muselo urobiť špatne obom pilotom. A pokiaľ váš kolega Ramp McKvák mal platnú pilotnú licenciu pre daný typ lietadla, kľudne si môže sadnúť za knipel.
A vôbec, nerušte ma pri leteckom obede takým detailom, že padáme…
Počujete ten hlas? http://www.vyz­vaneni-na-mobil.cz/zvuky-do-mobilu/vtipne/delej-koukej-to-zdvihnout-zdenek-podhursky-56731-d.asp http://www.vyz­vaneni-na-mobil.cz/zvuky-do-mobilu/lidske-zvuky/boeing-747-55329-d.asp

luckykubrt

Volal bych okamžitě strýčkovi Skrblíkovi o pomoc. 🙂