FlAsh_7

Jak a kam zapisujete svoje osobní finance?

Nejlepší odpověď
quentos

Ručně do pokladního deníku.

Další odpovědi
Drap

Nezapisuji Vím na co své finance používám. Nepotřebuji k tomu evidenci

Schluker

Nezapisuju. V podstate vse je zaznamenano na bankovnim uctu.

paul1

No u nás má toto na starosti náš ministr financí – manželka. Má nato specielní sešit

ivzez

Do Excelu, vytvořila jsem si „svou“ tabulku.

elkon

Nikam, nemá to smysl. Mám výpisy z účtu.

Tomáš1234

A co konkrétně by mělo být výstupem takového zapisování? Nestačí na to statistiky, které se generují automaticky v internetovém bankovnictví? Používám například Airbank, a informace, které mi dává IB, mi bohatě stačí. Pokud bych chtěl podrobnější statistiky, řešil bych to například přes Creditas a jejich appku Richee. Do ní si můžeš přidat účty od většiny bank a s těmito daty následně pracovat (štítkovat transakce, dělat statistiky …) – info najdeš třeba zde https://www.cre­ditas.cz/credi­tas-banking-mobile

Dochy

nikam
Přehledy dělám jen v případě, že potřebujeme udělat v rodině nějaké závažné finanční rozhodnutí. Zdržovat se s běžnými výdaji nemá smysl dokud si v rodině věříme či dokud nemáme vážné problémy kdy musíme začít řešit utrácení po pětníkách…