zjentek

Dokážete (troufnete si) doplnit statistiky?

Není žádné tajemství, že v Rusku a Izraeli na tom vůbec nejsou dobře s kovidem. Tak třeba v Izraeli mají vysopké počty nakažených, z nich také dosti hospitalizovaných a určitá procenta hospitalizovaných jsou v kritickém stavu s těžkým průběhem nemoci, z nichž až 42% (!!!) nebylo dosud očkováno. Tak hovoří statistiky, které lze i s konkrétními čísly snadno dohledat v médiích. Ale k otázce:

Uhádnete, které skupiny se týká zbytek hospitalizovaných v kritickém stavu s těžkým průběhem onemocnění?

Odpovědi
Ametyst

To je zajímavé. Doposud nám byla předložena jediná zdravotní výhoda očkování: má ochránit před těžkým průběhem onemocnění. Všechny ostatní výhody jsou nezdravotní: chci mít pokoj od testování, chci cestovat a užívat si normálních občanských svobod. Pokud tedy dle statistiky 58% lidí v nemocnici trpí i po očkování , měli bychom požadovat mnohem víc informací pro ten podpis s “informovaným souhlasem” s očkováním.

Postmaster

Statistika není jenom o pandemii ale o tom mít nadheld

Zdroj: https://www.wor­ldometers.info/cz/

Pepa25

Máte špatné statistiky. Osobně vycházím z https://datadashbo­ard.health.gov­.il/COVID-19/general

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Statistiky jsou kolikrát vskutku zajímavé, zvláště když nevycházejí podle „všeobecných předpokladů“. A navzdory politickému podtónu (Rusko coby propagátor „východní vakcíny“ a Izrael v roli propagátora „vakcín západu“) jsou statistiky neúprosné a do celé plošné vakcinace házejí tak trochen vidle. A to je dobře. Bez statistik očividně budeme jen „lidstvem ovladatelných tupců“.

Ametyst

Zjentku, to už se děje, protože první krok byl úspěšný, a to vyděsit lidi. Včera jsme se setkali s naším starostou, povídali jsme o všem možném. Nechal očkovat i svého 12-letého syna! Strach dělá hodně.

zjentek

Já nevím, co je to za „dlouhodobý boom“ (myslel jsem, že to „umře“ s pádem kom. režimu), kdy nejpřiposranější a klidně i vadnému systému vždy nejoddanější lidé jsou ti, již ho nějakým způsobem utvářejí tím, že se na něm podílejí. Není toto divné? No jasně, starosta… (;

Ametyst

Já obviňuji zkorumpovaná masmedia: úplné selhání v informování. Místo informací strašení povodněmi, požáry, covidem na podzim, cokoliv se hodí. Msm převzala úlohu vychovat nového vyděšeneho a poslušného člověka.