autacek

Dochází k vyvrcholení při masturbaci chlapce nebo dívky v děloze?

Dochází při masturbaci chlapce nebo dívky v děloze k vyvrcholení?

upřesnění: https://zena-in.cz/clanek/kope-maminko-ne-masturbuje

Odpovědi
Edison

Při masturbaci chlapce v děloze… to si nemyslím. Ani asi není takový případ znám. U žen je to různé. U některých ano, u jiných ne.

agentpv

Záleží na technice a šikovnosti, ale ne každé dívce to vyhovuje… Já vás tipoval na staršího pána, a vy jste pubescent… no možná ještě mladší …

ivzez

Jak by se ten chlapec nebo dívka dostali do dělohy?
(Další „nešikovně formulovaná“ otázka.)
__

Po doplnění otázky:
Masturbace v prenatálním stádiu? Není ten článek z 1. dubna?

nyjono

Vyvrcholení je primárním cílem masturbace. Většinou k němu dojde.

quentos

Vždyť to v tom textu píšou. Stačí pořádně číst.

annas

3. pád má přednost.

ivzez

Kdyby Auťáček místo spojení „v děloze“ použil spojení „v prenatálním věku“, byla by otázka srozumitelnější. (Takhle jsem nevěděla, co totázkou míní.)

annas

Přiznávám, že mně formulace vůbec neseděla. Ooavdu jsem netušila, co má na mysli.

autacek

Inu dámy víte, původní dodaz mi byl smazán, další gramaticky pozměněn, cílem vlastně bylo poukátat na tento zajímavý fakt a zda-li se s tím někdo setkal. Ale po spoustě urážek a mazání je mi to vlastně již jedno.