CTTON

Dá se prodat modrý hadr?

Měl sem evropskou vlajku, byl sem fanoušek EU, jenže pak sem zjistil, co je to za hnusný spolek, vlajku z pokoje sundal a dal pod postel. Původní cena vlajky okolo 600 Kč, myslíte, že je možnost to za 100–200 Kč prodat? Nebo to nikdo nekoupí?

PS: tak někdo si to chce koupit v obchodě a pak když to najde na bazaru za třetinu ceny jako nové, tak to zas tak nereálné být nemusí, ne?

byl jsme, měl jsem atd. – časování slova být.

Odpovědi
Drap

Až najdeš pomatence, který to koupí, dej nám prosím vědět.

elkon

Ušij z toho roušky a dej to někomu potřebnému.

anonym

Brát EU jako fotbalový klub… hodně štěstí při prodeji, ale asi nepochodíš.

Pepa25

Promiň, ale FAKT ti nevěřím, že jsi někdy koupil vlajku EU a už vůbec ne za 600 korun. Samozřejmě záleží na rozměrech, ale standardní vlajka (jakákoliv) se dá koupit za zlomek ceny.

anonym

Tady bych se spíš zamyslel, jestli všechna ta námaha (dotaz tady, registrace někdě na bazaru nebo aukru, vytvoření inzerátu) + poštovný a balný + další čas spojenej s domluvou a konečnym odesláním vlajky za tu stovku stojí. Já bych se na to vykašlal.

Edison

Všechno má svého kupce.

Zdroj: https://www.ob­jevit.cz/nevi­dana-aukce-prodam-757-prazdnych-krabic-od-pizzy-t31965

Kelt

Nepospíchej, za několik let se to bude dražit víc než věci Johna Lennona. No nemáš pěkné vyjadřování, pokud se jedná o symboly. A nejsi ani fanoušek, a měl bys hledat chybu u sebe a ne v jiných.

Pepa25

Jiank já mám doma tuto: https://www.jun­shop.cz/vlajka-eu-100x150.html

Pepa25

Samozřejmě, že se všechno dá bazarově prodat, i vlajky: https://aukro­.cz/vlajka-cr-6966915536