Hetty

Dá se nalézt podobnost tváří lidí, kteří jsou narození ve stejném znamení?

Dejme tomu, například u střelců?

Nejlepší odpověď
annas

Přece ti, kteří se narodili ve stejném znamení, mají jiné rodiče, kteří jim předali své geny včetně podoby, takže záleží na tom, jak kdo a co chce vidět. Víte, co je dědičnost?

Samozřejmě mohou mít podobné vlastnosti, které jsou charakteristické pro určité znamení.

Podobnost můžeme brát tak, že osoby mají stejný tvar obličeje, – nosu, barvu očí, temperament, vkus, také podobnost životních příběhů atd.

Uvádí se, že lidé, kteří nejsou příbuzní, si jsou fyzicky podobní bez ohledu na znamení, protože mívají stejné charakterové vlastnosti. O tom vypovídá často i tvář, takže i určitý druh sympatie, intuice atd. připomíná fyzickou podobu.

„Tvář bývá naši maskou, kterou používáme v povoláních úřednických, vojenských, učitelských. Zvláště u osob výše postavených se jeví taková několikerá maska velmi zajímavě. Ve svém rodinném kruhu, mezi nejbližšími ji odkládáme a zase jsme tím přirozeným člověkem.“

Máte-li zájem, pročtěte si článek v odkazu
http://vestir­na.wz.cz/stra­na3.htm

Další odpovědi
quentos

Stačí chtít a podobnost vidíte kdekoliv u čehokoliv.

Variana

A co já Vodnář . Narodila jsem se 28 ledna. Jako můj oblíbený herec Elijah Wood

Variana

Příspěvek smazán administrátorem.