Mirek Darvas

Co si pořídit do první domácnosti, když jste jeden člověk?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak do začátku ti stačí malá kuchyňka s vybavením, koupelka s lázněmi a pračkou, postel a nějaký ten šatník. Dále záleží, co máš za koníky. (;

Také doporučuji teplou deku, papuče a třeba rovnou i župan. k uvedenému je stylové houpací křeslo a fajfka, i když fajfka je spíše už vrtoch. (;

Další odpovědi
Justin1

lednička, sporák, kuchyňská linka, pračka, stůl, židle, věšák na bundy, botník, šatní skříň, postel, záclony nebo žaluzie

Nassin

Pořídit si židli, protože kdo má židli, ten bydlí.

nyjono

Popřemýšlej, jak žiješ s co k tomu potřebuješ.
Něco na přípravu a konzumaci jídla, něco na pobyt, něco na spaní a pak něco na hygienu.
To je základ, od toho se odrazíš a postupně dopořídíš co bude potřeba.

marci1

Nejdůležitější je pro člověka postel, skleničky, zubní kartáček s pastou, voňavé mýdlo a prášek na bolení hlavy! 🙂
Dále: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=keCzyYEg­xN0

jáára

Stačí rychlovarná konvice a spacák.

Arne1

Ženskou. To ostatní pak přijde samo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mirek Darvas

Arne1 to nikdy

nyjono

Justin1, sporák a kuchyňská linka?
Proč nestačí pro začátek třeba 2plotýnkový vařič?
Také ty malé trouby za cca 1000 Kč naprosto stačí. Máme vyzkoušené.
A místo celé kuchyňské linky, pokud již v bytě není, některé byty k pronájmu ji mají, stačí pro začátek pár skříněk na pár kousků nádobí.

Justin1

Když jsem se zabydloval ve vlastním bytě, tak jsem si hned pořídil sporák a linku a bydlet jsem tam začal až tehdy, když jsem to měl. Ušetřil jsem si tím pozdější přestavbu kuchyně za provozu. Bez sporáku a linky jen s vařičem by se určitě taky dalo po nějakou dobu přežít, ale podobá se to bydlení na koleji.