JežíšKristus

Co plánujete dělat o nadcházejícím lockdownu?

Lockdown už je prý neodvratitelný, křivka směřuje k 60 tisícům nakažených denně. Už máte všechny domácí práce z minulého lockdownu hotové, nebo by se ještě něco našlo?

Foto: https://www.su­per.cz/638198-jak-se-zmenil-kutil-tim-za-28-let-manzelka-ho-zkrotila-vasnivou-libackou.html

Nejlepší odpověď
Marty Koller

Kutil Tim hezká fotka, mám v plánu zabít sebe a vládu která mi leze na nervy a na lock Down seru a nechci ho, stejně covid zůstane a zařadí se mezi ostatní nemoci jako chřipka ha.

Další odpovědi
dubraro

To samé, jako o minulém. Home office, lahvové pivo.

Ametyst

Zajímavé, jak se někdy mává vědeckými poznatky, a hned potom se věští z Prahy.:-)

led

Žite tak, aby ste neohrozili na zdraví iných a ani seba.
Nebudem sa populisticky vyjadrovať, či očkovanie, rúšky, respirátory sú alebo nie sú potrebné, či covid19 a jeho mutácie sú len chrípka, alebo niečo horšie.
Pre mňa dôležité je, aby boli ľudia zdraví a plnefunkční pre život a nie bláboly zástancov a popieračov tej alebo onej strany.

Funna

i když očkovaná nejsem, neplánuju nic jiného než do teď…zatím mě to nijak neomezuje,ale až budu potřebovat na výlety do přírody očkování, tak pak to bude průser…

quentos

Jako obvykle. Práce z domova, scrabble přes internet, vycházky do přírody, čtení, psaní…

anonym

Spánek,knížky,drob­né domácí opravy,výlet s pejskem do přírody,poslech muziky,vínko…:-)

Rocker

Budu chodit do práce,ve škole bude bez dětí klid na opravy.
Jinak stejně jako při minulém lockdownu chodit do přírody se psama,občas si vyjedu na kole.A když budd venku hnusně budu lepit modýlky

Emefej

Marty Koller > až budeš zabíjet vládu, máš rozmyšlené pořadí ministrů k zabití? Začneš vládou v demisi, nebo bude zabíjet budoucí vládu?

Disraeli

V pohodě. Pokud chce zabíjet v tom pořadí, v jakém to píše, tak se k zabíjení vlády nedostane (když zabije první sebe).