Lukas27

Co myslíte, že je populárnější?, Spotify, nebo Apple music?

Co myslíte že je populárnější, Spotify nebo Apple music?

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Podle Google Trends jednoznačně Spotify
https://trends­.google.com/tren­ds/explore?q=ap­ple%20music,spo­tify

Další odpovědi
elkon

Nevím, nesleduji, to co hrají mě neoslovilo. Poslouchám jen skladby z mé bohaté sbírky, kterou jen málo doplňuji, protože to co se dnes většinou hraje mě připadá bez hudebního nápadu a často to ani nemá zapamatovatelnou melodii.

JežíšKristus

Na spotify je téměř celý mainstream, a hlavně joe Rogan podcast<3
Apple Music nic moc nenabízí

CTTON

SPOTIFI

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Elkon zase naprosto neví o čem je řeč.

elkon

Ale vím o čem je řeč, proto jsem napsal to co jsem napsal. mě to vyhovuje a vyberu si to co se mi líbí a zdarma. Ty si plácej co chceš, tvá úroveň je tu známá, nejsem sám, kdo to pochopil.

autacek

Není třeba se víc ztrapňovat, jsi vedle jak ta jedle.