jarekroupa90

Co když nás pandemií chtějí jen držet doma a odvrátit pozornost našich smyslů, protože opravují „glitchující Matrix“?

Je náhoda, že „nakažení“ ztrácejí chuť a čich a poté cítí něco jiného než ostatní???

https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/3257790-covidova-ztrata-cichu-je-stale-zahada-kava-po-ni-lidem-nekdy-voni-jako-horici-guma

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tyhle „teorie“ vypouští do oběhu zastánci (obvykle placení) vakcinace a „opatření“, která mají odůvodnit počínání vlády/systému za účelem poukázání na to, „jak jsou ti odpůrci úplně blbí“. To je známá věc a nemá cenu je řešit.

Covid není žádná katastrofa, jak se prezentuje, je to jen ekvivalent horší chřipky. Ovšem „obyčejná chřipka“ (i zlá, jako ta z roku 1996, která za 8 měsíců zabila 12000 lidí a nikdo tenkrát po tom ani nevzdechl) by jako opravňující argument k tomu co se děje jaksi neobstála, kapříci by nemohli plout, no KDO by na tom vydělal? ;) :)

BTW – příznaky jako dočasná ztráta chuti a čichu jsou běžné u mnoha onemocnění, včetně „blbé chřipky“. ;) :D :D

Další odpovědi
elkon

Máš hodně malý rozhled, když si myslíš takové nesmysly. Pandemie znamená, že je zasažen celý svět. Ztrácení chuti, je průvodní jev onemocnění u některých lidí. Jiní zase mají např. problémy s dýcháním, jiní třeba bolesti kloubů. Nechápu, že po takové době, kdy světem tohle svinstvo proběhlo, si ještě někdo může vymýšlet takové hovadiny, že je někdo zaplacený, aby propagoval očkování. Každý rozumně uvažující člověk, kterému jde o jeho zdraví, se dá očkovat bez řečí a bez další nápovědy.