12kolemjdouc

Co byste pomysleli o takovem cloveku, ktery vam napise toto s cilem, abyste ho obdivovali?

Podle udajnych studii pochazeji maji lide puvod v Africe. Byli zpocatku cerni. Pak migrovali. Na mene slunecnych mistech vyvinuli svetle vlasy, oci a plet, protoze uz nepotrebovali tak silnou ochranu (tvorba melaninu). Predstavte si u nekterych belochu cerne vlasy a oci. Mnoho by vypadalo hur. Ja jsem Asiat. Mam cerne oci a vlasy. Asiatu je na svete pres 5 miliard. Kolik z nich je bangable (jebatelnych)? Maji cerne vlasy a oci, ktere jsou navic sikme. Ja jeste k tomu mam nejvetsi genetickou nevyhodu videlali jste moji matku. A i presto vsechno jsem pekny. Co kdyby belosi meli cerne vlasy a oci? A co kdybych ja mel svetle oci a vlasy, kdyz uz ted s cernyma jsem hezci nez vetsina? Co je zazracnejsi? Ja nebo ti kteri byli behem evoluce na mene slunecnem miste a amu pres genetickou vyhodu, nejsou hezci, a dokonce kdyby byli cerni, tak by byli jeste horsi.

Obdivovali byste ho?

Nejlepší odpověď
Kelt

Politici také píšou chválu na sebe. Proč bych tě měl obdivovat? Je mi jedno, jaké máš vlasy, oči, jak jsi vysoký. Jsi určitý typ, máš svou výšku, váhu a díky svým předkům také DNA. Máš nějaké charakteristické vlastnosti, schopnosti, v něčem jsi dobrý a v něčem zase ne. Někdo tě obdivuje, někdo tě třeba nenávidí a dalším jsi lhostejný. Fyzická krása není vše, lepší je duševní. Představ si Miss, která při ceremonii prohodí pár vulgarizmů.

Další odpovědi
annas

Znáte dotyčného? Proč chce, abyste ho obdivoval? To vám napsal jen tak?

každý se dívá na svět vlastníma očima. někomu se líbí černovlasí, jiným světlovasí atd. Ale může působit příjemně, ale proč člověka obdivovat za to, j co dostal darem od rodičů, ne za to , co umí, jak se chová, jak zvládá situace atd?.

Ale hlavně, že sám je spokojený. Jenže vnější krása je pomíjivá, ale důležitější je to, co má uvnitř.

Neznáte tato slova,? „Přece vše, co je krásné, je očima neviditelné“. Nemá pravdu Antoine de Saint-Exupéry?

Pokud se vám dotyčný líbí, klidně mu to můžete říct, ale co očekává od vás?

led

Sebareklama

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.