jarekroupa90

Byli jste v životě svědky situace, kdy Vám někdo tvrdil, že jste říkali nebo dělali to, o čem Vy sami nevíte?

Samozřejmě za střízliva… Ano? A není to podle Vás důkaz paralelních vesmírů ???

MIMOCHODEM asi všichni znáte ty popisy lidí, kteří málem umřeli a kteří tvrdili, že se jim před jejich smrtí přehrál celý jejich život… Není to zvláštní? Kdyby přece umřeli, tak by o něčem takovém mluvit nemohli… ANEBO TO JE TAK, že dotyčný v paralelním vesmíru umřel a jeho druhé já v tomto vesmíru se jako v počítačové hře pomocí „poslední uložené pozice“ opět „vrátí do života“, aby mohl pokračovat tam kde skončil ???

Odpovědi
df

Ne, mě se stalo, že jsem bratrovi vykládal historku a po několika letech mi on převyprávěl tu stejnou historku, jako že se to stalo jemu. A vypadalo to, jako že tomu sám věří.

Dochy

Jo stalo… Ale není třeba na to používat paralelní vesmíry. Já jen byl ve svém myšlenkovém vesmíru když jsem si četl pod lavicí (první lavice, prostřední řada – abych uvedl okolnosti) a vůbec jsem nevnímal jak to vytáčí matikářku… A pak ji prý dorazilo, když popsala celou tabuli a nemohla se dopracovat výsledku, když jsem ji ukázal chybu na začátku výpočtu…
Tohle prosím znám z vyprávění spolužáků 😉 To čtení pod lavicí ne, to si uvědomuju.
Pak si taky pamatuju jak se taťka tvářil když mi z rodičáku přinesl tu knížku co mu matikářka před všemi rodiči předala.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

df: 🙂 Já už se jen bavím. Když cokoliv řeknu cizí osobě nebo známému (ne z rodiny!), už jen čekám, co z toho ti pohádkáři udělají a v jaké podobě se mi moje informace vrátí. To je vždycky k neuvěření!! " Pravda je barová tanečnice a pro každého zvlášť tančí."

jarekroupa90

@df Hele to mi připomíná Heissenbergův princip neurčitosti. Nejenom, že podle kvantové fyziky může být jedna částice na dvou místech současně, ale podle Heissenbergova principu neurčitosti dokonce v jednom okamžiku na dvou místech zároveň být musí. Pomocí laserového paprsku a skleněné koule to můžeme pozorovat na částicích světla. Nejmenší částice světla – fotony – vycházející z laseru, mohou dopadat na více míst zároveň. A jelikož i my jsme složeni z podobných malých částic, tak dokážeme i my být na vícero místech současně. Jinými slovy – naše tělo může udělat kvantový skok do jiné dimenze, do jiného paralelního vesmíru. I v našem mozku jsou tyto malé částečky, které mohou ovlivňovat naše rozhodování. Pokud půjdu po chodníku a budu přemýšlet, jestli mám jít vpravo, nebo vlevo, tak se některé moje částice vydají doleva a jiné doprava. V těchto rozvětvujících se paralelních světech se každá historická událost odehrála ve všech možných variantách.

df

Neznám Heissenbergerovy teorie, ale moc my to nedává smysl. Mám své vlastní teorie, ke kterým docházím nějakou cestou. Dlouho mi vrtalo hlavou, co je to čas a jaký smysl má všechno. A potom jsem začal věřit v Boha.

df

*moc mi to nedává smysl
Nemám rád naseptavac slov, který si hraje na chytrého, pritom mi tam naseká pravopisné chyby.