dust8

Budíček. Už jste dnes vstali do překrásného rána?

:))))))))))

Nejlepší odpověď
quentos

To „brzo“, já už jsem vzhůru přes dvě hodiny. :{P>
Pěkně náhodou je – počasí pod mrakem mi vyhovuje, lepší než ty příšerný letní pařáky.

Další odpovědi
Kepler

Tak překrásnou deku na obloze jsem už dlouho neviděl, i teplota je fajn.

Ametyst

Dnes mě vzbudilo šumění deště. Velmi příjemné ráno mám.

zjentek

Makám v zahradě, než přijde klasicky bouře. Podle všech signálů je PROKLATĚ BLÍZKO, takže musím zapjerdalať!

Jestli se v týdnu nevyčasí, tak zas uvidím prt a ne mléčnou dráhu>>>https:/­/www.novinky.cz/ve­da-skoly/clanek/obloha-chysta-pusobive-setkani-mesice-v-uplnku-a-dvou-planet-40367057#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=AuiuEusgS04–202107232211&­dop_id=40367057&sou­rce=hp&seq_no=4&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz …až si vždy k večeru budu rovnat krovky po celodenní dřině a odkloním se od záhonku o 180 v páteři. (;

Pepa25

Tropické dny je jediná část roku, kdy dobrovolně vstávám brzy ráno …

Rokio

Ne, vstal jsem, když bylo dopoledne.

paul1

U nás prší (konečně), takže ráno je překrásné, i když zamračené.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.