Přihřívali jste si u někoho polívčičku?

Nejlepší odpověď
Cenobita

Ano, běžně. Někdy si také přiložím polínko nebo přileju olej do ohně. Když je klid, plácám do vody.

V některých případech je možné si ohřát i párek či klobásu 🙂

Další odpovědi
redy

Ne.

To nedělám, buď mám názor nebo ne, vím nebo nevím ale přihřívat si polívčičku jen proto, že budu vidět, slyšet, to né.

🙂

Kepler

Určitě. Když byl společný zájem stejný, pak nakonec ta polívčička byla daleko lepší. No a taková ta klasika z mladých let: kamarád by taky rád a pod. Holky se nestačily divit, jaký je o ně zájem…:-)