df

Na které oko lépe vidíte?

Jestli vidíte levým okem ostřeji (lépe), znamená to, že jste duchovně založeni, a když na pravé, tak jste spíš materialista? Jestli vidíte lépe levým okem, mate tendenci zažívat bolesti orgánů na pravé straně?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Na levé

Duchovní založení sedí, bolesti naštěstí příliš nemívám, ale, pravda, vystřelují spíš napravo.
Jo a jsem levák, jestli to taky něco znamená.;{)>

Další odpovědi
da ny

Na levé

No, snad bych i souhlasila :D
Jsem pravák.
Ta Vámi uvedená teorie u mne nebude objektivní.
To, že vidím na pravé oko hůř, je důsledek zánětlivého očního onemocnění. Nevhodné/špatné a pozdní léčby (stran primáře očního odd. nejmenované nemocnice) v r. 1986. Zbytky zraku (periferie) zachránila tehdy mladá lékařka, která se s panem primářem, o způsobu léčby, v můj prospěch a přede mnou (zdravotník), nechutně zhádala.

Smack

Na pravé

anonym :D

Na levé

Je to divné, ale vidím lépe na levé, i když jsem pravák.

Disraeli

Na pravé

Na obě úplně stejně, na blízko i na dálku.

seraphico

Na pravé

paul1

Na levé

A jsem předělávaný levák, takže teď jsem takový nějaký univerzální. Předělávali mne ve škole, když jsem začínal preferovat prvou ruku, tak jsem začal koktat. Časem to vymizelo.

Rokio

Na pravé

!!!jiná odpověď!!!

Na obě stejně. Obě oči mám zdravé.

df

da ny: Příčina není vůbec důležitá.

df

Děkuji za osvětu. Vím, co znamená tzv třetí oko.

Disraeli

Tak musíš uznat, že je mnohem duchvonější, než to levé. ;)
:D

Disraeli

anonym :D pokud převládá pravá hemisféra, jsi levák, pokud levá hemisféra, jsi pravák (jde to do kříže). A dá se usuzovat, že pro oči to křížení neplatí… ani nevím, jestli to hraje (u očí) nějakou roli.

Disraeli

Já bych řekl, že pokud vidíš nejlíp na „prostřední oko“, tak jsi duchovně založený. ;)
(Třetí oko známé taky jako vnitřní oko, Ádžňá,.. s ním je spjato věštění, jasnozřivost, vize, vyšší vědomí, nadsmyslové vnímání, telepatie, osvícení, čakry, aura, napojení na šišinku, duši, dokonce na Akášu a další, mimotělní zážitky, poznání. Především schopnopst vidět neviděné, nehledě na čas a prostor… řekl bych že tohle je trochu vyšší liga, než levé oko ;)). :D