Rokio

Má nárok na podporu v nezaměstnanosti i invalidní důchodce 3. stupně, pokud pracuje déle než rok?

Jestliže je v práci více než jeden rok a pak dá výpověď, bude mu vyplácena podpora v nezaměstnanosti?

Nejlepší odpověď
quentos

„Invalidní důchodce ve třetím stupni … podle zákona o zaměstnanosti nesmí být veden jako uchazeč o zaměstnání.“

Zdroj: https://www.na­seduchody.cz/po­radna_240-muze-invalidni-duchodce-pobirat-podporu-v-nezamestnanos­ti.html

Další odpovědi
jirka F

Většinou tyto lidé jsou na tom už tak špatně že nejsou schopni být zaměstnancem možná někde jsem četl že za splnění zcela mimořádných podmínek ano ale nesmí být vedeni na ÚP ostatní doplnil Quentos.

Viktorie II.

Pokud je někdo invalidní 3. stupně, nemůže pracovat, to by nebyl invalida, ale zloděj.

Smack

Jestli pracuješ, tak tě brzo někdo nahlásí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.