jirka F

Jakou příchuť točené zmrzliny máte nejraději?

Je jí nepřeberné množství od čokoládové po vanilkovou.Já mám nejraději čokoládovou.

Nejlepší odpověď
Kepler

Vanilka, straciatella, Ale jak píše kolega, nejdůležitější je kvalita.

Další odpovědi
zjentek

To se takto nedá… v prvé řadě půjde o kvalitu té které zmrzliny.

Pokud se nechceš zmrzlinou „spálit“, nejlepší je asi číhat u okénka a poprosit lidi z fronty, který se už dostali na řadu, jestli by nedali blíznout a zjistit tak o zmrzlině pravdu v předstihu.

Ametyst

Jakákoliv ovocná bez mléčného prášku, takže sorbet, vodová (ovoce a voda).

dubraro

Čokoládovou.

Malvína

Nejraději sorbety, vodové zmrzliny – citron, merunka, meloun, borůvka, … Ale občas v kombinaci s Míšou. Mňam! I když já stejně raději kopečkovou, mám své oblíbené zmrzlinárny, kde vyrábí neotřelé příchutě a jsou samozřejmě vynikající!

paul1

Dolů citronovou, na ni borůvkovou. Chuťovka.

Kelt

Ve hře je mnoho faktorů. Vzhled zařízení, obsluhy, tvoje zkušenosti, obliba, cena, zkusit něco nové a deset dalších. Třeba pistáciovou jsem si nedal nikdy, kvůli barvě. A točená nebo kopečková, to je jedno, podle chuti by to mělo být stejné. Kopeček má stejnou velikost, točenou můžeš dát dle potřeby.

elkon

Jakákoli Opočenská, ale nejlépe banánová, nebo melounová. Případně vanilková s rozinkami.

Rokio

Čokoládovou sice mám rád, ale radêji mám jiné příchutě. Chutná mi hodně borůvkovo-vanilková.

quentos

Makovou. Čokoládová by byla hned v těsném závěsu.

Dochy

Lidi, dotaz je na točenou a vy tu píšete o tom, kterou dolů a kterou nahoru… Straciatellu jsem nikdy točenou neviděl a spoustu ostatních o kterých píšete také ne.

Moje TOP je čokoláda + vanilka. Ale záleží to kus od kusu. Před lety na hlaváku měli tak dobrou že jsem se vrátil pro druhou porci (ale to už bude tak 15 let). Co se týče Opočenské – popravdě nevím že bych někdy narazil na až tak dobrou. Spíš bych ji označil jako takovej rozumnej standard.

RyuzakiKate

Ty jo, a víš, že já ty zmrzliny moc nemusím? Mým citlivým zoubkům to moc nevyhovuje a když vidím někoho tu zmrzlinu kousat a ani to s ním nehne… Nechápu. Ale jinak jsem měla ráda spíše vždycky ty ovocné třeba v kombinaci s jogurtem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

RyuzakiKate „Mým citlivým zoubkům to moc nevyhovuje“ – tak za mlada jsme také dělali různé blbosti, na které si teď už netroufneme.. Kousání do zmrzlin, to se dá jen s opravdu zdravými zuby. Stejně tak otvírat zubama flašky apod… Teď už ani omylem.